Showtime

Vjen reagimi nga Dafina Zeqiri pasi presidentja e përmendi në emision

10/27/2021 10:06
nga:G C

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në një intervistë të dhënë së fundi ka cituar këngëtaren Dafina Zeqiri dhe këngën e saj “Llafe, llafe”.

Ndaj kësaj ka reaguar edhe vet këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Dafina postoi një pjesë të kësaj interviste, teksa ka shkruar: “Mirëmëngjes”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Ndryshe, kjo këngë e Dafinës në bashkëpunim me Lyrical Son u pëlqye në masë të madhe./GazetaBlic/