Showtime

Vjen reagimi i Shkurte Gashit për Fifin, pasi u largua nga shtëpia

11/25/2021 21:27
nga:G C

Fifi sot u largua nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe reagimet ishin të ndryshme.

Së fundi, ka reaguar edhe këngëtarja shqiptare Shkurte Gashi përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

“Ti je fituese e dashur, për ndjenjat e bukura që na dhurove”, ka shkruar Shkurte Gashi.

Ndryshe, Fifi është pritur me shumë dashuri nga të njërëzit më të afërt të saj./GazetaBlic/

Publikohen më shumë pamje nga pritja që ju bë Fifit në zyret e Top Channel