Cult

Vjen reagimi i parë nga Depp pasi fitoi rastin: Gjashtë vjet më vonë juria më ktheu jetën

06/01/2022 22:28
nga:G C

Aktori Johnny Depp, është deklaruar pas fitores së gjyqit në padinë për shpifje ndaj ish-gruas së tij, Amber Heard.

Ai është shprehur se pas gjashtë vjetësh, juria i ka kthyer atij jetën.

“Akuza të rreme, shumë të rënda dhe kriminale u ngritën ndaj meje përmes mediave, të cilat shkaktuan një breshëri të pafund përmbajtjesh urrejtjeje, megjithëse kundër meje nuk u ngritën asnjë akuzë. Ajo tashmë kishte udhëtuar nëpër botë dy herë brenda një nanosekondi dhe kishte një sizmik. ndikim në jetën dhe karrierën time.

“Dhe gjashtë vjet më vonë, juria ma ktheu jetën time. Jam vërtet i përulur.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Johnny Depp (@johnnydepp)

Deklarata e Amber Heard pas vendimit të jurisë