Showtime

Vjen në jetë vajza e Luizit dhe Kiarës, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

04/30/2024 12:52
nga:G B

Çifti shumë i dashur për publikun, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë, me një vajzë.

Lajmin e kanë konfirmuar vetë ata, në një postim në Instagram, ku duket dora e të dyve që mbajnë gishtat e vogëlushes.

“Luna Mari Ejlli 30.04.2024”, shkruajnë ata, duke zbuluar kështu emrin e veçantë të vogëlushes.

Vjen në jetë vajza e Luizit dhe Kiarës, zbulohet emri i