Showtime

Vivien shkruan në borë emrin e saj dhe të Getinjos

02/06/2023 09:45
nga:G B

Ndonëse Getinjo nuk është brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, atë nuk është duke e harruar e dashura e tij, Vivien.

Ajo mbrëmë e kishte shkruar në borë emrin e tij dhe të sajin, duke ia bërë afër edhe një zemër.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.