Showtime

Vite më parë e quajti të keqe, Butrint Imeri pajtohet me Soni Malajn dhe e fton në festën e ditëlindjes së 27-të

07/05/2023 16:53
nga:G C

Butrint Imeri dhe Soni Malaj duket se e kanë lënë anash një situatë të pakëndshme që e patën disa vite më parë.

Artisti nga Kosova në një intervistë për ‘Shiko kush Luan’ duhej të zgjidhte një emër të një vajze të showbiz-it me të cilën mendonte se do ishte çift perfekt.

Ai u mendua pak dhe për ta larguar nga kjo situatë, Ylli Limani i propozoi emrin e Soni Malajt.


Këngëtari në fjalë ndërkohë tha se Soni ‘është e keqe’.

Kjo nga ana tjetër u komentua edhe nga Malaj e cila në një postim kishte thënë: “Jo kushdo që ka emrin ‘Butrint’ ka kulturën dhe artin e qytetit antik. ‘Butrintërit’ e tjerë mund të jenë shumë mirë ndonjë markë tapash veshësh”.