Lajme

Vetëvrasje në Fushë Kosovë, dyshohet se e qëlloi veten me armë

04/17/2021 09:05
nga:M K

Të premten mbrëma një person ka vrarë vetën në Fushë Kosovë.

Sipas raportit të Policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:47.

Viktima mashkull kosovar në rrethana të panjohura dyshohet me armë ta ketë qëlluar vetën. I njëjti pasi është dërguar nga familjarët dërguar në QKUK ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor.

Në vend ngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

LEXO EDHE:

427 mijë e 371 qytetarë aplikuan për 10 përqindëshin në Trust

05/11/2021 09:18

Një grua nga Fushë Kosova thotë se u mashtrua dhe u dhunua nga një burrë