Showtime

Vesa tregon se a do t’i shikojë intervistat e ish-shoqes së saj që u martua me Mërgim Berishën

11/25/2023 22:56
nga:G B

Vesa Vllasaliu është banorja e cila u larguar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2 të premten mbrëma.

Në nominim bashkë me të ishin edhe Lumbardh Salihu, Linda Halimi, Alby, Monika Salihu dhe Edona James.

Pas daljes nga shtëpia, Vesa në një intervistë për Prive tha se banorja e cila është dashur të largohet para saj është Monika.

Ndërsa, Vesa u shpreh se Big Brother duhet ta fitoj Edona James.

Tutje, Vesa tha se nuk do t’i shikoj intervistat e ish-shoqës së saj, Edonës, e cila është e martuar me Mërgim Berishën.

“As që kam me kqyr intervisten bile“, u shpreh Vesa.