Showtime

Vajza e Lutës nuk përmbahet, provokon rëndë me zhveshjen

08/01/2021 19:36
nga:G C
 Lotina, Kënga e Mimasi janë tri vajzat e kryetarit të Gjilanit të cilat falë aktivitetit në rrjetet sociale shpesh zënë hapësirat e mediave rozë.

Lotina thuhet të jetë më e përmendura në mediat rozë edhe për shkak se më herë ishte aluduar një lidhje e mundshme mes saj dhe djalit të Thaçit, Endritin.

Së fundmi, ajo ka provokuar me disa imazhe në të cilat ka treguar gjoksin më shumë se që duhet.

Natyrisht kjo paraqitje e saj u komentua goxha shumë nga ndjekësit në instagram./Lajmi.net/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lotina Haziri (@lotinahaziri)