Showtime

“Unë ty të adhuroj” reagimi i Luizit pasi Kiara nominoj Oltën, Dean dhe Tean

02/08/2023 08:53
nga:G B

Kiara e ka hapur kutinë e Pandorës dhe nga kjo hapje Kiara ka përfituar një udhëtim në Maldive në çift

Derisa zarfi i bardh ia ka dhënë lajmin e mirë, bashkë më të ka ardhur lajmi i keq.

Zarfi i zi i dha mundësi Kiarës që të dërgonte tre veta në nominim.

Kiara vendosi që të dërgonte në eliminim Oltën, Dea Michel dhe Tean.

E pyetur pse kjo zgjedhje e saj, Kiara është përgjigjur, “Te shohim se si është te ndjehesh njësoj siç është ndjere Luizi”.

Derisa, Luizi ne ato momente i është drejtuar ” unë ty te adhuroj, unë ty te adhuroj kaq”.

 

@best0ney3t kan per ti shkatrru🤣 #luizejlli #albania #bbv #bigbrothervipalbania #kiaratito #efidhedhes ♬ original sound – chill zemer