Sporti

Udinese – Milan, Ibrahimovic e fillon ndeshjen si titullar

03/18/2023 19:55
nga:Mergim Rreci

Skuadra e Milanit e zhvillon sonte ndeshjen e radhës në Serie A.

Kuqezinjtë do të përballen me skuadrën e Udineses, shkruan GazetaBlic Sport.

Ky takim luhet në “Dacia Arena” dhe fillon në ora 20:45, atje ku tashmë janë mësuar formacionet zyrtare:

Udinese: Silvestri; Perez, Bijol, Becao; Ehizibue, Samardzic, Pereyra, Walace, Udogie; Beto, Success

Milan: Maignan; Kalulu, Thiaw, Tomori; Saelemaekers, Tonali, Bennacer, Ballo-Touré; Brahim Diaz, Leao; Ibrahimovic

/GazetaBlic Sport/