Showtime

U shfaq në gjendje të rënduar, Fjolla Morinën shtrihet në spital

07/06/2023 13:17
nga:G C

Fjolla Morina, prej muajsh ka shqetësuar ndjekësit në rrjetet sociale duke akuzuar me emra, sipas saj kokat e krimit të organizuar e vrasës.

Ajo është parë në një gjendje të rënduar emocionale, teksa shpesh ka hyrë edhe “live” në Instagram dhe ka bërë akuza kundrejt kolegëve të saj.

Ishte vetë nëna e këngëtares e cila reagoi duke u shprehur se Fjolla ka probleme psiqike prandaj edhe po vepron në këtë mënyrë.

Ndërkohë së fundmi, n’ZOOM bën me dije se u shtrua mbrëmjen e djeshme në spital.