Showtime

Trendi unik i Dua Lipës, kombinon veshjen me flokë

04/15/2024 11:31
nga:N K

Në look-un e fundit, këngëtarja Dua Lipa ka përshtatur me look-un e saj me flokë.

Lipa veshi një minifund lëkure që mbante të njëjtën nuancë të kuqe. Ajo gjithashtu kishte veshur një triko të zezë të thurur me kopsa argjendi me logon e Chanel-it që krijonin një prerje të zjarrtë dhe një pallto lëkure të zezë të frymëzuar nga Matrix.

Ajo e përfundoi look-un me unaza ari dhe kishte vendosur një grim të shndritshëm, rozë, të kompletuar me shkëlqim dhe një manikyr të kuq me shkëlqim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)