Showtime

Trejsi Sejdini nuk përmbahet, tregon më shumë se që duhet në fotografitë e fundit

06/10/2021 15:37
nga:G C

Modelja e njohur shqiptare, Trejsi Sejdini, është duke shijuar pushimet e saj në bregdetin shqiptar.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Trejsi nuk po ndalet duke provokuar ndjekësit e saj me pozat joshëse, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet e veshur në bikini dhe ka vënë në pah linjat e saj trupore për të cilat komentohet shumë herë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Ndryshe, Trejsi vëmendjen më të madhe e mori kur u shfaq në videoklipin e reperit drenicak, Don Xhonit, këngë e titulluar “Kokaina”./GazetaBlic/