Showtime

Tea shfaqet me vello, reagon Bearti

05/04/2021 16:45
nga:G C

Para pak minutash, Tea Trifoni, ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me vello të bardhë.

Kjo foto ngjalli shumë dyshime se Tea është drejt martesës, edhe pse ajo nuk ka dhënë detaje, shkruan GazetaBlic.

Nuk vonoi shumë, ish i dashuri i saj, Bearti, publikoi një story në veturën e tij luksoze ku shkruajti

“Hmm” dhe i kërkoi nga fansat ta pyesin çfarë të duan.

Ky imazh i publikuar nga ai, duket si një kundërpërgjigje ndaj Teas./GazetaBlic/