Showtime

Tea dhe jeta e saj luksoze, njihuni me makinën e saj më të re

05/03/2021 13:51
nga:G C

Ish-protagonsitja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë kryefjala e medieve rozë.

Fama e saj në këtë program bëri që Tea të komentohet edhe më shumë për jetën të cilën është duke bërë, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka befasuar ndjekësit teksa shihet pranë një veture luksoze të tipit “BMW X6”.

“Ke naji problem?”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie.

Ndryshe, ndarja e saj me Beartin vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes./GazetaBlic/