Showtime

Të gjithë kundër saj! Andi kërkon 30 mijë ndjekës për të treguar historinë e ‘fshehtë’ të Teas

04/07/2021 12:37
nga:G C

Tea dhe Bearti vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar kohëve të fundit, shkak kjo ndarja e tyre.

Deklaratat për njëri-tjetrin nuk kanë të ndalur në rrjetet sociale, por Tea ka befasuar të gjithë edhe me deklaratat ndaj Andit, shkruan GazetaBlic.

Ajo ishte shprehur se Andi ka qenë në lidhje me dikë tjetër gjatë kohës në “Për’puthen” .

Nuk vonoi as reagimi i Andit, teksa është shprehur se shumë shpejt do të sjell variantin tjetër të historisë me Tean.

Por për këtë ai kërkoi 30 mijë ndjekës në rrjetin social Facebook./GazetaBlic/