Lajme

Të gjitha brendet luksoze vetëm në një vend

08/08/2022 15:03
nga:K G

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare.

Disa nga këto brende janë:

TOM FORD, DIOR, MAC, LA MER, YVES SAINT LAURENT, XERJOFF, VALENTINO, GIORGIO ARMANI, ROJA, AMOUAGE, ESTEE LAUDER, GUCCI, BURBERRY, PRADA, DOLCE & GABANNA, MONTALE, MANCERA, BOND NO.9, VERSACE, LANCOME, SHISEIDO, BIOTHERM, PACO RABANNE, SOSPIRO, TIZIANA TERENZI dhe shum të tjera.

EBC ( Elegance & Beauty ) Cosmetics është kompania e vetme në Kosovë e autorizuar edhe për shitjen online të brendeve luksoze. Platforma për blerje online EBC SHOP është: www.ebc.shop .

EBC ka 9 pika të shitjes në Kosovë:

1. Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej
2. Rr. Nëna Terezë
3. Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand
4. ETC Fushë Kosovë
5. Royall Mall, Rruga B
6. Galeria Mall, Prizren
7. Albi Mall, Veterrnik kati 0
8. Albi Mall, Veterrnik kati 1
9. The Village Shopping & Fun, Ferizaj