Showtime

Tayna vjen e zjarrtë në videot me veshjen unike ngjyrë të kuqe

09/12/2021 13:05
nga:Q R

Tayna ka joshur fansat me pamjet e publikuara së fundmi.

Reperja Tayna është ndër të preferuarat e publikut shqiptar.

Ajo është aktive në rrjete sociale duke publikuar foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi ajo u shfaq mjaft atraktive në Instagram me veshjen nga koncerti i saj i fundit ku u shfaq me veshjen e kuqe e cila dukej se ishte e përbërë nga rripa duke formuar një ‘bluzë’ mjaft tërheqëse.

Ajo solli video në Instastory ku shihej duke treguar asetet e saja teksa pozonte pëtr kamerën