01/27/2018 11:29

Kaq joshëse si keni parë asnjëherë, vajzën dhe gruan e Lutfi Hazirit (FOTO)

02/21/2018 20:30

Haziri i LDK-së vetëm kështu e votojmë demarkacionin!

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka folur rreth marrëveshjes së Kosovës me Malin e Zi për demarkacionin, raporton Gazeta Blic. Haziri në “Ru...