01/09/2018 11:14

Këto janë 4 këngëtaret kosovare që pozojnë komplet cullak (FOTO)

01/23/2018 09:59

Kush është mashkulli që i mungon Fjolla Morinës?

Për format bombastike dhe imazhet që ndezin rrjetet sociale gjithnjë komentohet këngëtarja, Fjolla Morina, shkruan Gazeta Blic. Por p...