Lajme

“Ta ndihmojmë Drilonin”, fillon fushata në versionin “online” për djaloshin nga Ferizaj – I duhen vetëm edhe 9500 euro

10/23/2021 15:46
nga:M K

Familjes së Drilon Halitit i duhen vetëm edhe 9500 euro për ta mbyllur misionin e shumës së kërkuar.

Djaloshi që vuan nga kanceri në mëlçi, momentalisht gjendet jashtë vendit, teksa të afërmit e miqtë tash e një kohë po mbledhin shumën e kërkuar për operacionin e nevojshëm, përcjell GazetaBlic.

Tashmë edhe në versionin “online” ka filluar fushata për ta ndihmuar atë.

Më poshtë të dhënat komplete si dhe mundësia për ta ndihmuar direkt atë përmes mjeteve elektronike.

KLIKO KËTU PËR INFO DHE PËR TA NDIHMUAR