Sporti

Sulmuesi i Manchester United do t’a humbë duelin me Romën

05/04/2021 19:39
nga:Lorik J

Manchester United do të përballet me Romën në kuadër të ndeshjes kthyese gjysmëfinale të Europa League.

Manchester United e mposhti Romën në takimin e parë me rezultat të thellë, 6-2, shkruan GazetaBlic Sport.

Ole Gunnar Solskjaer nuk mund të llogarisë në shërbimet e sulmuesit francez, Anthony Martial, pasiqë ai ka ndërprerë stërvitjet me ekipin e tij dje.

Ndeshja kthyese mes Romës dhe Manchester United do të zhvillohet të enjten në ora 21:00.

/GazetaBlic Sport/