Showtime

Sulmohet “Instagrami” i Luizit, motra e tij e merr në menaxhim dhe ia ndryshon emrin

03/21/2023 20:38
nga:G C

Pas hyrjes në “Big Brother VIP Albania” është hapur ‘Instagrami’ i Luiz Ejllit i menaxhuar nga një shoqe e tij.

Këtë ai e ka treguar shpesh gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së famshme.

Ai ka arritur që për dy muaj të kalojë shumë personazhe publike sa i përket numrit të ndjekësve.

Këngëtari ka grumbulluar plotë 634 mijë ndjekës.