Showtime

“Sugar”, publikohet remiksi i shumëpritur nga Butrint Imeri

05/14/2021 09:11
nga:G C

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, ka kohë që ka paralajmëruar remiksin e këngës “Sugar”.

Kjo këngë e shumëpritur nga fansat e tij është lansuar dhe mori një numër të madh komentesh e pëlqimesh në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)


Krahas kësaj, Butrint Imeri vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale teksa nuk ndalon duke sjell imazhe të ndryshme për ndjekësit e tij./GazetaBlic/