Showtime

Stresi për Julin: Me ardh nga Evropa e më flet për edukatë kur nuk ka vetë

02/08/2023 09:40
nga:G B

Stresi dhe Blasta kanë biseduar për Julianën dhe sjelljet e saj brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Stresi tha se Juli flet për edukatë, derisa sipas tij, ajo nuk është e edukuar vet.

“Me ardh nga Evropa të më tregosh mua edukatë kur nuk ke vet”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.