Sporti

St Etienne – PSG, startojnë Ramos dhe Donnarumma, ja formacionet zyrtare

11/28/2021 12:07
nga:E K

PSG do të përballet sot me St Etienne në kuadër të xhiros së 15’të Ligue 1.

Ndeshja do të fillojë nga ora 13:00, shkruan GazetaBlic Sport.

Para fillimit të takimit janë publikuar formacionet zyrtare.

Ja 11’shet startuese:

PSG:Donnarumma – Hakimi, Ramos, Marquinhos, Bernat – Gueye, Danilo – Di Maria, Messi, Neymar – Mbappé

St Etienne pas pak….