Cool

Spikerja po jepte lajmet por i futet miza në gojë, ajo e gëlltit në stomak dhe vazhdon të flasë!

09/03/2022 07:20
nga:G C

Ky është momenti i çuditshëm kur një spikerja e lajmeve gëlltiti një mizë drejtpërdrejt në transmetim – por vazhdoi të prezantojë pavarësisht se e ndjeu se si fluturonte në pjesën e pasme të fytit të saj.

Farah Nasser, e cila është një spikere e Kombëtares Globale në Kanada, ndau pamjet e sprovës në Twitter.

Në pamje, ajo fillon të prezantojë një histori për përmbytjet e Pakistanit. Por shprehja e saj e fytyrës ndryshon ndërsa ajo gëlltit një mizë.

‘Ndajeni sepse të gjithë kemi nevojë për të qeshur këto ditë. Rezulton se nuk është vetëm @fordnation, unë gëlltita një mizë në ajër sot,” tha ajo.