Showtime

Sonte finalja e madhe e Big Brother Vip Albania 2

05/06/2023 11:02
nga:Mergim Rreci

Vetëm edhe disa orë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip Albania 2.

Sot do të jetë dita kur njëri prej katërshes Luiz, Efi, Kristi, Dea do të jetë fituesi i çmimit të madh.

Top Channel ka publikuar promon e finales në të cilën ka përmbledhur momnetet më të bukura të këtij edicioni dhe ato më të paharrueshmet.

Në klip dëgjohen edhe përjetimet e katër finalistët teksa shpjegojnë ndjesinë që u dha ky edicion.

‘Prime’ sonte pritet të zgjasë më shumë se zakonisht, me shumë supriza dhe emocione.