Showtime

Sofia Richie shihet duke blerë rroba për foshnjën e saj

04/12/2024 09:43
nga:N K

Sofia Richie po përgatitet për lindjen e fëmijës së saj të parë.

Modelja 25-vjeçare doli për të blerë rroba për bebe në Beverly Hills, Kalifornia.

Gjatë pazarit, Sofia kishte maskë të zezë në fytyrë, ndërsa vuri në pah barkun e saj të fryrë me një fustan të zi të përzier me të bardhë.

Sofia njoftoi në janar se ajo dhe bashkëshorti Elliot Grainge janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Çifti, i cili është i martuar që nga prilli i vitit 2023, ka një vajzë.

sofia richie goes shopping for baby clothes 015030120