Showtime

Skerdi paralajmëron projekte muzikore të reja

11/25/2021 10:27
nga:G C

Pas projektit të tij të  fundit “M’ke Rrejt” që ishte bashkëpunim me Teuta Selimin, Skerdi po realizon disa projekte muzikore.

Këngëtari këtë lajm e dha përmes disa postimeve në InstaStory, ku u përgjigj në pyetje të fansave të tij dhe tregoi se së shpejti do të sjell disa këngë.

Ai tha se do të jenë dy këngë solo dhe dy duete, për të cilat nuk ka ka treguar asgjë më shumë.Këngëtari s i përket publikimit të tyre tha se do të realizohen para vitit të ri.