Showtime

“S’kam me hy kurrë në Big Brother, burrat nuk qajnë e vetë ka qarë”, Himena ia kujton Stresit parimet që theu

02/06/2023 08:03
nga:G B

E ftuar në “Big Talk” këtë të diel ishte e eliminuara e së premtes nga Big Brother VIP Kosova, Himena Sherifi. E pyetur se pse kishte deklaruar se kurrë nuk do të donte një burrë si Stresi, ajo ka thënë sepse tipi i tij është kundërthënës.

“Ai bie gjithë në kundërshtim me veten, e thotë edhe thotë nuk e kam thënë. Për shembull e dimë të gjithë që ka thënë Arkimed Lushaj kurrë në Big Brother nuk ka me hy edhe ka hy, ka thënë burrat nuk qajnë dhe ka qarë, e shan një femër, edhe pse nga një femër është lindur”, tha ajo.

Klikoni linqet më poshtë për të parë videon dhe emisionin e plotë.