Showtime

Sipas Dominik, kjo banore meriton ta fitojë edicionin e dytë të BBVK

11/19/2023 12:00
nga:G C

Dominiku është banori i cili të premten mbrëma u eliminua nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Kosova’.

Menjëherë pas daljes, Dominik ishte në rubrikën më të shkurtër të emisionit Prive, “60 sekonda”.

Ai u përgjigj në pyetjet rreth Big Brother si dhe tregoi se kush meriton ta fitojë këtë edicion sipas tij.

Sipas tij, këtë edicion duhet ta fitojë Edona James.