Showtime

Sinan Vllasaliu surprizon sonte Vedatin, ndërsa Flori Mumajesi, Stresin

03/17/2023 22:37
nga:Arsim Buxhovi

Konkurrentët finalistë të Big Brother VIP Kosova, jo vetëm që kanë fituar mbështetjen e popullit, por edhe të yjeve të tjera të skenës.

Kësisoj, gjatë natës së sotme finale, artistët e famshëm shqiptarë, Sinan Vllasaliu dhe Flori Mumajesi pritet t’i surprizojnë dy prej finalistëve.

Bëhet fjalë për Vedatin, i cili do të pranojë një surprizë nga Sinani si dhe Stresi, që do të pranojë një surprizë nga këngëtari Flori Mumajesi.