Showtime

Si i kanë raportet mes tyre?! Detaji që ngriti dyshime tek fansat

05/21/2022 00:06
nga:G C

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë ngritur dyshime tek fansat për një krisje mes tyre, pasi moderatorja mendohet se nuk ishte e pranishme në ditëlindjen e babait të këtij të fundit.

Dagz postoi në rrjetet sociale foto nga festa e ditëlindjes së babait dhe ajo çfarë mori vëmendje ishte mungesa e Einxhel.

Por për të hedhur poshtë të gjitha dyshimet, ajo ka komentuar në postimin e Dagz “Ju dua” duke i dhënë kështu fund çdo keqkuptimi që mund të krijohej dhe mesa duket lidhje mes tyre po vijon më së miri.