Showtime

Si e zbuloi Shakira tradhtinë e Piques me vajzën bionde

06/22/2022 15:47
nga:G C

Menjëherë pas lajmit rreth ndarjes së Shakirës nga Piques, u zbulua se bëhet fjalë për tradhtinë.

Sipas raportimeve të mediave të huaja, Pique ndodhej në restorant me partnteren e tij sekrete.

Teksa ishte ulur anash në një cep të errët me partneren e tij bionde dhe mbante vazhdimisht kapuçin e xhupit për të mos u njohur, nuk mund të kalonte pa u vënë re.

Djali i pronarit të lokalit dhe një tifoz futbolli, kur e pa e kuptoi menjëherë se kush ishte. I vogli donte të fliste me të, t’i thoshte “përshëndetje” dhe të kërkonte një autograf.

Fëmija i kërkoi mamit të ndërmjetësonte për të njohur nga afër idhullin e tij dhe ajo i kërkoi atij t’i thoshte një “përshëndetje” fëmijës së saj.

Mirëpo, Pique e ka mohuar dhe në fakt, siç thonë informacionet, jo me shumë mirësjellje. Përveç kësaj, ai nuk donte të krijonte panik me klientët e tjerë që do ta dallonin praninë e tij.

Nëna e fëmijës nuk është shprehur aspak e kënaqur me këtë zhvillim dhe ka vendosur të hakmerret ndaj futbollistit.

Menjëherë më pas, ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të Pique-s me datën e tij të paligjshme, duke etiketuar futbollistin dhe mbishkrimin: “Dëgjomë, je i humbur @ 3gerardpique”.

Ky postim është parë padyshim nga Shakira, me pasojë që në një periudhë shumë të shkurtër i ka ardhur fundi i lidhjes së saj me futbollistin.