Showtime

Shqiptari ia prish fotografinë tifozes së zjarrtë kroate

06/21/2024 10:38
nga:N K

Të gjithë sytë e shqiptarëve ishin në Hamburg një ditë më parë, aty ku Kombëtarja u përball me Kroacinë.

Ndeshja përfundoi barazim, ku dy skuadrat rrëmbyen nga një pikë.

Një nga momentet që mund t’ju ketë shpëtuar, por u pasqyrua në rrjete sociale ishte kur një shqiptar ‘ngacmoi’ në stadium tifozen më seksi të të gjitha kohërave Ivana Knoll.

Ndërsa ish-Miss Kroacia po bënete video gjatë ndeshjes, shqiptari i cili qëndronte pas saj e përshëndeti dhe u bë pjesë e videos.

Modelja ka rrëmbyer vëmendjen e tifozëve, ndërsa bën tifo për Kroacinë këtë Evropian.