Showtime

“Shqiptari çohet natën del me lyp femra që ….”, Capital T godet me një postim

04/17/2024 13:03
nga:N K

Capital T ka postuar një story paksa thumbuese në rrjete sociale.

“Shqiptari çohet natën del me lyp femra që s’dalin natën”-ka shkruar ai.

Nuk dihet se kujt ia adreson specifikisht apo është vetëm një citim i zakonshëm që i ka pëlqyer dhe e ka shpërndarë.