Showtime

Shqipja e hapur për filmin me Blerandon

04/15/2024 10:01
nga:N K

Idea e një filmi nga dyshja e shumëpërfolur e dy finalistëve të Big Brother VIP Kosova, Shqipes dhe Blerando është diçka që flitet shumë.

Një numër i madh i fansave që deshën çdo moment t’i shohin bashkë e që vazhdojnë të besojnë në kiminë e tyre të papërsëritshme e kërkojnë me ngulm.

Kjo ide është diskutuar sërish së fundmi duke i bërë protagonistët dhe formatin ‘trending’ në platformën X, dy muaj pasi gjithçka mbaroi.

E gjendur mes mesazheve të panumërta, Shqipja ka reaguar.