Showtime

Shqipja debaton ashpër me Bucin: Ti lë gruan për 200 mijë euro

12/03/2023 15:09
nga:G B

Banorët e Big brother VIP Kosova 2, Shqipja dhe Buci kanë zhvilluar një debat të ashpër mbrëmë me njëri-tjetrin.

Të dy u shprehen se janë të gatshëm të bëjnë çdo gjë për të fituar çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

“Ti lë gruan për 200 mijë euro”, iu drejtua gjatë një momenti Shqipja-Bucit, duke iu referuar situatës së Bucit e Santianës.