Showtime

Shokon Tea: Fansi i Luizit tentoi të më përplaste me makinë

02/25/2023 20:29
nga:Y I

Tea Trifoni ishte së fundmi e ftuar në “S’e luan topi” ku ka bërë një deklaratë shokuese.

Ajo pretendon se një fans i Luizit ka tentuar ta përplasë me makinë para pak ditësh.

“Pak ditë më parë madje dikush u mundua të më përplaste me makinë. Një nga fansat e Luizit. Big Brother vazhdon dhe jashtë. Unë isha në makinë pasagjere, motra në timon dhe dikush po mundohej të na përplaste dhe të bënim karambol. Po mundohej që të na aksidentonte”, tregoi Tea.

Kujtojmë se Tea dhe Luizi kanë debatuar disa herë brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S’e Luan Topi (@seluantopi)