Sporti

Shkëlqeu me paraqitjen e tij, Edon Zhegrova me notën më të lartë në ndeshje

11/25/2021 18:31
nga:Mergim Rreci

Edon Zhegrova shkëlqeu me paraqitjen e tij sonte në UEFA Conference League.

Ai u inkaudrua në minutën e 63-të në lojë, shënoi gol të jashtëzakonshëm dhe ndikoi tek goli i tretë i Pajtim Kasamit, shkruan GazetaBlic Sport.

Reprezentuesi kosovar ishte vendimtar në përmbysjen e rezultati nga skuadra e tij.

Ai u vlerësua me notë fantastike, duke u vlerësuar me notën më të lartë në ndeshje, 7.9.

/GazetaBlic Sport/