Lajme

Sharr Travel sot “bllokon” Velipojën e Shëngjinin

06/22/2024 10:11
nga:Y I

Më shumë se 300 klientë e plotë autobus të kompanisë numër një për turizëm në Kosovë Sharr Travel, sot në mëngjes janë nisur drejt Shëngjinit e Velipojës.

Shërbime super cilësore, hotele të kategorive të ndryshme, dhoma me tipologjive të shumta, çmime shume ekonomike i gjeni vetëm te kompania e cila njihet për promovimin e turizmit shqiptar gjatë 20 viteve të fundit Sharr Travel.

Për ju që nuk keni vendos akoma për pushim veror, mos humbisni kohe kontaktoni menjëherë në kompaninë Sharr Travel dhe përfitoni çmime shumë ekonomike. Edhe drejtori Sharr Travel Ruzhdi Kurtishaj përmes një postimi ka falënderuar klientët e shumë për besimin që kanë ndaj kompanisë lider për turizëm Sharr Travel.

“Nuk jemi më të mirët, por me të mirë se ne s’ka, verë e nxehtë ka marrë! Faleminderit klientëve për besimin e madhe ne Sharr Travel! Përkushtimi ynë është shume i madhe për te ofruar shërbime cilësore për bregdetin shqipfolës” ka shkruar ai në profilin e tij në rrjetin social Facebook.