Showtime

Semi u largua nga shtëpia, Donaldi fillon të flirton me Beatrixin! Publikohet video

11/27/2021 16:12
nga:G C

Shtëpinë më të famshme të ‘Big Brother Vip’ mbrëmjen e kaluar e ka lënë Semi Jaupaj.
Me largimin e Fifit nga shtëpia, Semi doli në televotim me Einxhelin dhe kjo e fundit do të vijojë lojën për çmimin e madh.

Ndërkohë, mbrëmjen e kaluar është vënë re që Donaldi ka qëndruar shumë pranë Beatrix. Madje Antonela i ka ngacmuar duke i thënë se kanë pëlqim për njëri-tjetrin.

‘Tani e more vesh ti?’ i tha një banor tjetër. Ata të dy nuk reaguan dhe vijuan lojën me njëri-tjetrin.

Mbetet për tu parë nëse do të ketë diçka më shumë se miqësi ndërsa kujtojmë se Donaldi ka bërë shpesh gjeste që tregojnë se ka ende pëlqim për Bora Zemanin.