Showtime

Semi largohet nga shtëpia e Big Brother

11/27/2021 00:04
nga:G C

Mes Semit dhe Einxhel, Semi ka qenë më e votuar nga publiku për ta lënë shtëpinë.

Sonte Semi largohet nga shtëpia dhe të gjithë ishin të mërzitur pasi që ishte banore qysh nga fillimi.