Kupa e Botës 2022

Scaloni: Nesër do e zbuloj formacionin, kemi pasur stërvitje me dyer të mbyllura

12/08/2022 15:10
nga:E K

Argjentina do të përballet me Holandën në çerekfinale të Kupës së Botës.

Para ndeshjes, Scaloni ka folur për gjendjen e ekipit dhe lojtarët që ka në dispozicion, shkruan GazetaBlic Sport.

“Dje kemi pasur stërvitje me dyer të mbyllura. Nuk e di si e dini se Rodrigo mund të jetë i lënduar. Pra, nëse ata ndihen mirë, atëherë do të shohim në stërvitjen e sotme nëse do të jenë në formacion”, tha ai.

/GazetaBlic Sport/