Showtime

Sara dhe Ledri fotografohen bashkë në New York? Zbulohet e vërteta e fotos

11/14/2023 13:16
nga:G C

Ledri dhe Sara nuk janë bashkë! Të paktën jo në New York.

Mbrëmjen e djeshme qarkulluan disa foto të shkrepura në clubin ku ka performuar reperi në Neë York.

Në rrjet qarkulluan zëra se Sara e ka shoqëruar Ledrin në koncert.

Megjithatë GazetaBlic mëson se bëhet fjalë për fansen e reperit dhe nuk ka ende një lajm mbi dyshen.

Këtë e konfirmojnë edhe këto video të siguruara nga GazetaBlic: