Showtime

Sapo hyri, Antonela thumbon banorët e BB VIP: Këtu ka shumë falsitet

11/21/2021 18:20
nga:Gazeta Blic

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha është banorja më e re e “Big Brother VIP”. Ajo u bë pjesë e këtij reality show të premten, së bashku me Meridianin.

Edhe pse nuk ka shumë që ka hyrë, Antonela nuk ka nguruar të japë mendimin e saj për banorët. Gjatë një bisede me Fifin, ajo është shprehur se brenda shtëpisë ka shumë fallcitet.

“Këtu ka shumë falsitet, tepër”, ka thënë ajo.

Këtë deklaratë e aprovoi edhe Fifi e cila shtoi se të gjithë po bëjnë gjëra tendencioze për vëmendje dhe famë.