Showtime

Santiana merr letrën nga i dashuri: Të kam pritur fituese dhe jo humbëse

12/04/2023 22:20
nga:G B

Sonte në “prime” të “Big Brother VIP Kosova” nuk mungj diskutimi lidhur me raportin e Santianës dhe Bucit.

Sonte Santianës i dashuri i saj i ka dërguar një mesazh.

“Nashta e kam tepru pak, por e kam bere per loje, nuk du me hup ate per asgje ne jete, “, tha Santi për të dashurin.

Në letër thuhej:

“Nuk do te kerkoj sqarime, sqarimet do ti bej kur te dalesh, te prisja fortune ne Big Brother, por ndoqe nje rruge qe te shfrytëzoheshe nga dikush tjetër, ti u keqpërdore, mesazhin e pare e more nga nena, ky i imi është i dyti dhe i fundit. Te kam pritur fituese dhe jo humbese, ne kete rrugetim ste duhet shfytezuesi qe te perdor per intriga te tij, mezi pres te shoh santianen qe e njoh jashte, pavarisht gjithckaje pres fitore nga ty”, ishin disa nga fjalët që i dashuri ia ka shkruar Santit.