Sporti

Santa Coloma – Ballkani, formacionet zyrtare

07/09/2024 18:55
nga:Lorik J

Ballkani do të përballet me ekipin nga Andorra, Santa Coloma në 1/8 e fazës kualifikuese për në grupet e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja që fillon në ora 20:00, do të luhet në stadiumin “Estadi Nacional”.

Ballkani është favorit për këtë takim dhe do të shpresojë që të marrë një fitore të thellë.

Formacionet zyrtare:

Santa Coloma: Campagne, Lopez, Chete, Garcia, Da Cunha, M,ohedano, Darir, Serafin, Xalmet, Virgil, Salah.

Ballkani: Koliçi, Smajli, Thaqi, Halili, Potoku, Queven, Emërllahu, Ismajlgeci, Hamidi, Karrica, Tolaj